Коляски... коляски... коляски... та вони просто скрізь! Щодня на вулиці ми бачимо десятки щасливих матусь і стільки ж колясок. Які ж вони всі різні! Різних форм і забарвлень, літні, зимові, трансформери, колиска, два в одному і навіть три в одному. Як у всьому цьому достатку розібратися та зробити правильний вибір? Як не помилитися і не нашкодити своєму здоров'ю та здоров'ю дитини? Як не витратити гроші дарма?
Про коляски можна говорити довго. Через кількість асортименту, які сьогодні нам можуть надати магазини, вибір коляски ще більше ускладнюється. Ми можемо зробити висновок, що чим більше пропонують варіантів, тим більше у нас розбігаються очі. У цій статті пропонуємо розглянути варіант коляски для новонародженого. Для початку давайте визначимося з основними питаннями, які у нас можуть виникнути в процесі вибору коляски для малюка.
-Для якого вибираємо коляску?
-у яку пору року ми чекаємо малюка?
-вага коляски
-габарити
-кількість коліс
-тканинні матеріали
-сумісність коляски з машиною
-цінова політика
На ці та багато інших питань ми намагатимемося відповісти у цій статті.
Для кого ми вибираємо візочок?
І так, ми визначилися, що сьогодні розглядатимемо варіанти для новонародженого, а отже з усієї різноманітності про яку ми писали вище (трансформери, люлька, два в одному і три в одному) нам підійде тільки варіант люлька. Нагадаємо, що коли ви заберете свого малюка з пологового будинку він не вмітиме сидіти, а робити будь-які спроби посадити дитину категорично заборонені. Отже варіант прогулянкового блоку Вам не підійде. Тепер обговоримо люльку. Як правило, вони стандартних розмірів довжина-80 сантиметрів, ширина-35 сантиметрів.
Для малюка цього місця цілком вистачить. Звичайно, всі дітки різні і ростуть вони по-різному. Одні трохи швидші, а інші зовсім не поспішають. Якщо ж Ваше чадо поспішає рости, то розраховуйте, що люльки Вам вистачить приблизно на пів року. Не плутайтеся, Вам вистачить цього часу. Приблизно на півроку малюк сам захоче сидіти, розглядати все навколо і змусити його лежати в люльці Вам буде складно, та й цього абсолютно не потрібно. Ось після півроку, коли спинка малюка зміцніє на зміну колиски прийде прогулянковий блок.
У який час року чекаємо на малюка?
Від того в яку пору року ви чекаєте на Вашого малюка залежить безпосередньо яку люльку брати. Давайте розумітися. Якщо Ваш малюк планує з'явитися на світ влітку, то батькам необхідно звернути увагу на наявність у люльці вентиляційного отвору такого, як, наприклад, зображено на картинці.
Для чого воно необхідне? Відповідь очевидна. Додатковий кисень для дитини і що немало важливо наявність сіточки убезпечить дитину від попадання дрібних комах, і ви будете спокійні, що Ваша дитина не буде спокусана комарами.
Тепер розглянемо варіант колиски для зимових малюків.
При виборі коляски для прогулянок у зимовий час зверніть увагу на те, наскільки люлька захищатиме дитину від холоду та вітру. Чимало важливу роль відіграє і тканина на зовнішній стороні люльки. Найкраще якщо вона буде водовідштовхувальною, тоді зовнішній вигляд коляски не страждатиме від снігу і заощадить Ваш час на чищення каркаса люльки.
Розглянемо внутрішню частину колиски. Нагадаємо, що вся тканина з якою може стикатися дитина повинна бути тільки натуральною алергії, що не викликає. Сучасні коляски оснащені спинкою люльки, що регулюється. Це буде порятунком для батьків допитливих малюків. На прогулянках Ви зможете налаштувати спинку таким чином, щоб збільшити огляд видимості Вашого чада.
Вага коляски
Дуже важливо у виборі коляски враховувати її вагу, яка складатиметься з:
-люльки
-рами
-безпосередньо малюка
-прогулянкової сумки з усім необхідним усередині
Важливо пам'ятати що дитина зростатиме і з кожним місяцем вага збільшуватиметься, а отже зростатиме і вага всієї конструкції. Як правило, вся ця вага доводиться так чи інакше піднімати матусям, тому варто потурбуватися про здоров'я і вибрати оптимальну вагу коляски.
Кількість коліс та які вони бувають
Коляски бувають трьох та чотирьох колісні. У виборі кількості коліс все дуже індивідуально. Радимо Вам перед покупкою випробувати яким візком трьох або чотирьох колісний Вам зручніше користуватися. Різниця в тому, що у триколісної коляски відповідно три точки опори. Звичайно вона буде більш маневреною в порівнянні з чотириколісною, але в цій ситуації використання пандусів ускладнюється. На користь чотириколісних колясок відзначимо, що вони бувають зі стаціонарними колесами та поворотними. Коляска з повторними колесами робить її досить маневреною і вона нічим не поступається за маневреністю триколісному візку.
Щодо самих коліс. Вони бувають:
-Пластмасові
-гумові
-надувні гумові
Пластмасові добре підійдуть для літнього візка, а ось гумові та надувні гумові відмінно підійдуть для зимового варіанту коляски.
Габарити
Перед покупкою коляски необхідно буде виміряти ширину колісної бази, щоб розуміти чи буде вона без проблем проходити у дверні отвори та в ліфт.
Сумісність коляски з машиною
Безпека украй важлива! Можливо, Ви ще не придбали дитяче автокрісло або ще не використовуєте його. У цій ситуації на допомогу прийде люлька оснащена ременями безпеки розташованими безпосередньо в ній. Докладніше про засоби, якими Ви зможете убезпечити знаходження дитини в машині, Ви зможете прочитати в інших наших статтях присвячених цим питанням.
Цінова політика
Важливо пам'ятати, що купівля коляски не повинна перетворитися на гонитву за брендом і немає сенсу переплачувати за нього. Ваше завдання придбати найбільш оптимальну коляску яка підійде саме Вам, враховуючи всі необхідні нюанси, якими вона повинна мати.
Ми дуже сподіваємося, що наша стаття полегшить Вам вибір коляски, а від самого процесу вибору та покупки Ви отримаєте лише позитивні емоції. Звернувши увагу на основні нюанси, Ви завжди зможете зробити правильний вибір. Хороших та правильних Вам покупок.